Bitcoin CashHaberler

Bitcoin.com CEO’su Roger Ver’den BCH Hard Forku Açıklaması

Roger Ver'den BCH açıklaması.

Bitcoin.com CEO’su Roger Ver, kripto paraların son günlerde büyük düşüşler görmesine sebep olan hard fork konusunda yaptığı açıklamada Bitcoin Cash hard forkunun hem iyi, hem kötü yönleri olduğunu ve bu kötü yönlerinin de gelecekte daha kolay görülebilecek olduğunu açıkladı. Bitcoin Cash fiyatı hakkında açıklama yapmayan Roger Ver, kripto para tarihinde hard fork olaylarının görülebildiğini ve gelecekte de görülecek olduğunu açıkladı.

Bitcoin Cash destekçisi

Bitcoin.com CEO’su Roger Ver, son derece büyük Bitcoin Cash destekçisi olarak kendisini tanımlıyor ve kendisinin gerçek Bitcoin’i gerçek olarak görmediğini, Bitcoin Cash’in ise gerçek Bitcoin olduğunu belirtiyor. Yatırımcılar ise Bitcoin Cash hakkında yaptığı yorumlardan dolayı tepki gösterirken, hard fork sonrasında yaşanan düşüşlerin BCH’de olan düşüşler ve tüm piyasayı etkilemesi sonrasında Roger Ver’in Bitcoin Cash konusunda düşüncelerinin değişebilecek olduğu açıklamalara konu oluyor. Bitcoin Cash ve Bitcoin arasında piyasaya göre gerçek olan kripto para ise BTC olarak biliniyor.

Ayrıca bilindiği gibi Roger Ver BCH hard forkundan sonra ortaya çıkan Bitcoin Cash ABC’yi destekliyor.

*Bitcoin.com CEO’su Roger Ver, gelecekte kripto para borsası kuracak olduğunu belirtiyor ve Bitcoin Cash’i daha fazla güçlendirmeye yönelik adımlar atacak olduğunu belirtmekte.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Etiketler

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu