binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinBitcoin Cash Cüzdan Uygulaması Yenom İndirmeye Açıldı

Bitcoin Cash Cüzdan Uygulaması Yenom İndirmeye Açıldı

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Japonya’nın ünlü firmalarından olan Mikan şirketi tarafından geliştirilen Bitcoin Cash cüzdan uygulaması Yenom piyasaya sürüldü. En az Bitcoin kadar ciddi şekilde yükselme eğilimi içerisinde olan Bitcoin Cash, alternatif seçenekler ile destekleniyor. Özellikle bu sektörde mobil cüzdan uygulaması da adından ciddi anlamda söz ettiriyor.

Japon geliştirici şirketlerden birisi olarak dikkatleri çeken Mikan, bu anlamda yatırımcılara alternatif seçenekler sunuyor. Bitcoin Cash kripto para birimi için geliştirdikleri cüzdan uygulaması ile birlikte kısa süre içerisinde gündeme oturdular. Hem işlevsel, hem güvenli, hem de hızlı. Her yerden sorunsuz bir şekilde kullanılabiliyor.

Yenom Android ve iOS İçin Beta Olarak Piyasada

Türkiye genelinde de bu alanda yatırım yapanlar için web sitemizde elimizden geldiğince alternatif bilgileri sizlere sunma yoluna gidiyoruz. Yenom, güvenlik altyapısı nedeni ile de ciddi anlamda fark yaratıyor diyebilme şansına sahibiz. Yenom, uygulama arayüzü anlamında da pratik olacak. Kısacası daha önce uygulama kullanmamış kişiler için bile gayet iyi bir seçenek.

Tabi ki Türkçe dil seçeneği henüz söz konusu değil. Bu neden dolayısı ile uygulama ile alakalı olarak güncellemeyi de beklemek zorunda olacağız. Mikan şirketi tarafından bu konu ile alakalı olarak da resmi bir açıklama geldi. Bu açıklamayı da siz değerli okuyucularımıza sunmak istedik.

“Yenom” ismi tersten okunduğunda “para” yazıyor. Yenom, bu hizmet aracılığıyla “mevcut para yapısını devretme” niyetini göstermektedir.”

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail