Bitcoin

Crypto Walker: Bitcoin Fiyatı Beklenmedik Seviyeye Düşebilir!

Crypto Walker isimli Twitter'da aktif paylaşımları olan kripto para analisti Bitcoin fiyatının daha da fazla düşebilecek olduğunu açıkladı.

Crypto Walker, Bitcoin’in yeniden 7.100 dolara yükseldiği için sevinilmemesi uyarısında bulunarak kripto para birimi yatırımcısı kimselerin hızlı hareket etmezler ise daha da fazla olan büyük düşüşleri görebilecekleri uyarısında bulunarak yatırımcıları uyardı. Kripto para birimlerinin değer kaybedebilecek olduğu ve piyasanın yeniden çok düşüş görebileceği ve erken sevinilmemesi gerektiği uyarısında bulunan Crypto Walker, 10.000 dolar beklentisine ise girilmemesi gerektiğini söyledi.

Son zamanlarda bazı kripto para sahibi kimseler ciddi değer kayıplarına bağlı olarak ellerindeki kripto para birimlerini satarken, bazıları ise ellerindeki kripto para birimlerini düşük olarak görmüş oldukları için 7.100 dolar seviyesinden yükseltme kararı almıştı. Ancak analistler bu konuda dikkatli olmayanların daha da büyük kayıplar ile karşı karşıya kalabilecekleri ve dikkatli olmaları konusunda özellikle de bu dönemde yatırımları ile ilgili bir planı olanları uyarıyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı