BitcoinHaberler

Bitcoin Değeri Yeniden 9000 Dolar Seviyesini Aştı

Fiyat düşüşü ile yatırımcıları ciddi anlamda ürküten Bitcoin değeri yeniden 9000 Dolar seviyesine ulaşarak güven tazeledi. Dünyanın en değerli para birimi olduğunu net şekilde söyleyebiliriz. Fiziksel bir para birimi değil ancak yine de yatırım piyasalarının en çok ilgi gören birimlerinden birisi olduğundan dolayı sürekli haberini yapabiliyoruz.

Bitcoin, özellikle ülkelerin aldığı katı önlemler nedeni ile zaman içerisinde ciddi hareketlilikler yaşadı. Bir dönem 18.000$ seviyesine kadar yükselen ancak zaman içerisinde 5000$ seviyesine kadar çakılan bu sistemden insanlar vazgeçmedi. Nitekim zaman içerisinde yapılan girişimlerin de meyveleri toplanmaya başladı.

SEC Düzenlemeleri Dalgalanmada Etkili Olmuştu

SEC tarafından yapılan kripto para düzenlemeleri nedeni ile fiyatta çok ciddi bir düşüş yaşanmıştı. Tabi ki tek neden de bu değildi. Zaman içerisinde birçok farklı nedene bağlı da düşüş görüldü. Şimdilerde ise fiyat yeniden yükselişte ve ünlü yatırımcılar bu yükselişin güven veren bir yükseliş olduğunu söylüyor. Ayrıca G20 zirvesinde ne iyi ne kötü gibi görünen haber piyasa tarafından olumlu karşılandı ve an itibari ile Bitcoin 9000 dolar seviyesinin üzerinde işlem görüyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu