Kripto HaberleriBitcoinBitcoin Destekçisi New York Belediye Başkanı Kripto Para Madenciliğine Karşı!

Bitcoin Destekçisi New York Belediye Başkanı Kripto Para Madenciliğine Karşı!

Takip et

New York’un kripto para dostu belediye başkanı Eric Adams, yerel bir hükümet bütçesi görüşmeleri sırasında kripto para madenciliğine karşı olduğunu söyledi.

Bu sözleri ile Bitcoin topluluğunu şaşırtan Adams, sözlerine şu şekilde devam etti:

“Kripto para madenciliğini değil kripto para birimlerini destekliyorum.”

Adams, kripto paralar ile madenciliği arasında ayrım yaptığı için New York Eyalet Meclisi Üyesi Dr. Anna Kelles’den övgü alırken Bitcoin topluluğu tarafından eleştirilere maruz kaldı.

Zira Bitcoin topluluğu Eric Adams’ı bu sözlerinden dolayı eleştirerek kripto para madenciliğe karşı çıkarken bir yandan da kripto para yanlısı olamayacağını savundular.

Anna Kelles, ayrıca New York şehrinin çevreye zarar veren kripto madenciliğini desteklemeden ABD’nin kripto başkenti olabileceğini de sözlerine ekledi.

Eric Adams’ın Kripto Para Yaklaşımı!

Seçim süreci boyunca kripto para birimlerine yönelik desteği ile ön plana çıkan New York Belediye Başkanı Eric Adams, hatırlanacağı üzere New York’u kripto para birimi endüstrisinin merkezi haline getirme sözü vermişti.

61 yaşındaki Adams, ayrıca göreve geldiğinde ilk maaşını Bitcoin ve Ethereum olarak alacağını açıklamıştı.  Adams, sözünde durarak geçtiğimiz günlerde aldığı ilk maaşını Bitcoin ve Ethereum’a çevirmişti.

İlgili Haber
New York Belediye Başkanı İlk Maaşını Bitcoin ve Ethereum Olarak Aldı!

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları