binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinBitcoin, Gelecekte Dünyanın Tek Para Birimi Olacak

Bitcoin, Gelecekte Dünyanın Tek Para Birimi Olacak

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Geçtiğimiz günlerde Bitcoin’in geleceği merak edilirken Twitter Ceo’su Jack Dorsey’den de bir görüş geldi. Onun görüşüne göre de dünyanın tek para birimi olarak gelecekte kullanılacak olan kaynağın Bitcoin olacağı bekleniyor.

Yaptığı açıklamayı aynen aktarıyoruz: “Gelecekte dünyada sadece tek bir para birimi olacak. İnternette tek bir para birimi kullanılacak, ben şahsen bunun Bitcoin olacağına inanıyorum. Bu muhtemelen on yıl ya da daha kısa sürede gerçekleşecek.” diyen Jack Dorsey, geçen günlerde Square firmasına da Bitcoin ödeme yöntemini eklemesi ile dikkatleri çekmişti.

Bitcoin Gerileme Yaşasa Bile Yükselecektir

Şu zamanda Bitcoin gerileme yaşayan bir kriptopara birimi olarak biliniyor. Ancak bunun en büyük sebebinin de yüksek işlem ücreti alınması olduğu belirtiliyor. Hem de yavaş bir onaylanma sürecinin olması da akılları karıştıran unsurlardan biri.

Gelecekte Jack Dorsey’in dediği gibi tek para birimi olarak kullanılabilmesi için gelişmelere ihtiyacın olduğu da bilinenler arasında. Yakın bir gelecek zamanda her ne olursa olsun bu para birimi için verimin artması gözlemlenen sonuçların içinde. Hem de kullanıcı dostu olması sebebiyle tüm yatırımcıların iyimser olması gerektiği de hatırlatılıyor.

Blockchain altyapılı bir teknoloji kullanılarak kriptopara olarak Bitcoin’in daha başarılı bir geleceğe eriştirilmeye çalışıldığı söyleniyor. Son aylarda yaşanan gerilemenin kısa süreceği de akıllarda pozitif bir yaklaşım olarak gözlemleniyor. Gelecekte Bitcoin ile anlık işlem yapılabilmesinin mümkün olacağını da hatırlatan Jack Dorsey, altyapılarını buna uygun hale getirdiğini de ekledi.

 

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail