Kripto HaberleriAnalizBitcoin Düşebilir Mi?

Bitcoin Düşebilir Mi?

Takip et

Bitcoin ile ilgili genel beklentiler düşmesi yönünde olmamasına rağmen bazı yatırımcıların düşecek olduğuna dair beklentileri konusunda bugüne kadar hiçbir analist tam anlamı ile yanıt vermediği bu sorular karşısında kripto paraların ve Bitcoin hakkında düşüp düşmeyecek olduğu konusuna yanıt veremiyor.

Analistlere göre Bitcoin yakın zamanda olmasa da gelecek birkaç yıl içerisinde düşüşler yaşayabilecek ve bu düşüşler oldukça üst oranlarda yaşanacak olan düşüşler olacak. Yatırımcıların bu şekilde hareket etmesi ve gelecekte yaşanacak düşüşlere hazırlıklı olması  önerilirken, yatırımcıların gelecek planlarını düşüş ve yükselişlere uygun yapması öneriliyor.

Düşebilir

Bitcoin hakkında fiyatın düşebilecek olduğu ve 2.500 dolar seviyesine kadar gerileme riski olduğu, bazı büyük yatırımcıların ise gelecekte fiyat düşüşleri yerine neredeyse her gün artışlar olabileceğini düşündükleri, bu ortamın ne zaman oluşacak olduğu konusunda ise tam net düşünceleri olmadığı bilgisi hakim.

Genel görüş ise Bitcoin fiyatının son birkaç aydan beridir yaşanan düşüşlere rağmen 4.500 doların altına düşmeyeceği, 2.500 dolar seviyesine ise çok anlık bir düşüş olabileceği yönünde.

Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları