BitcoinHaberlerKripto Para

Bitcoin Düşmanı Peter Schiff: “Ben Satoshi’yim!”

Bitcoin düşmanı Peter Schiff, Bitcoin ile ilgili paylaşımlarına devam ediyor.

Mart ayında, Kasım ayından bu yana gelen düşüş trendini kıran kripto para piyasasının yükselişi yatırımcıları ümitlendirdi.

Kripto para yatırımcılarının Nisan ayına ilişkin beklentilerinin artması şüphesiz en çok Bitcoin (BTC) düşmanı olarak bilinen Peter Schiff’i üzdü.

Büyük bir altın savunucusu olan Schiff, dün Binance CEO’su CZ’nin Peter Schiff’in Satoshi olduğuna dair yorumuna atıfta bulunan bir paylaşım yaptı.

“Ben Satoshi Nakamoto’tum!”

Schiff, twitter hesabından yaptığı paylaşımda lider kripto para birimi Bitcoin’in mucidi olan Satoshi Nakamoto’nun kendisi olduğunu iddia etti.

Bitcoin düşmanı paylaşımının devamında milyarlarca dolar değerinde Bitcoin’e sahip olduğunu ve BTC almaya devam edeceğini de belirterek kripto para topluluğunu şaşkına çevirdi.

Paylaşımının ciddiye alınmasını istemeyen Schiff, ardından “Bir Nisan şakamı kimsenin ciddiye almadığından emin olmak istedim. Bitcoin satın alan aptallardan sorumlu olmak istemedim.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Peter Schiff Ve Oğlunun Bitcoin Atışması!

Bitcoin’i diline dolayan Peter Schiff BTC ile ilgili paylaşımlarına devam ederek Bitcoin hakkında yanıldığını söyledi.
Kripto para topluluğu tarafından da büyük ilgi gören bu paylaşıma Peter Schiff’in Bitcoin destekçisi oğlu Spencer Schiff hemen cevap verdi.

Spencer Schiff, “Bugünkü tweet geleceğinize bir bakıştı. Bir gün Bitcoin hakkında yanıldığını kabul edeceksin ve bu bir şaka olmayacak. Bu harika bir gün olacak.” ifadelerini kullandı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu