fbpx
Bitcoin

Bitcoin Düşmeye Başladı

Bitcoin 3.650 dolar seviyesini kaybetti.

Bitcoin fiyatındaki gelişmeler kripto paraların geleceğini ilgilendiren ve önemli gelişmeler. Kripto paraların yarattığı yükseliş piyasası ortamında tekrar kazanma umudu ile bekleyen Bitcoin yatırımcıları, bugün 3.650 dolar seviyesinin altına düşen BTC’nin fiyatının tekrar 3.650 dolar seviyesinin ne zaman üzerine çıkacak olduğunu merak ediyor. Bitcoin fiyatının yükselmesi ve düşmesi arasında kararsız kalan yatırımcılar ise yükseliş durumunda en düşük fiyattan yatırım yapıp en çok parayı kazanacaklarını, düşüş durumunda ise zaten çok düşük olan Bitcoin’in zararının çok daha büyük olabilecek olduğunu düşünüyor.

BTC’nin 3.650 dolar seviyesinin altına düşmesi psikolojik olarak kötü yansırken, yatırımcılara göre 20 dolarlık kayıp tekrar geri kazanılabilir ve Bitcoin 3.650 dolar seviyesinin üzerine tekrar çıkabilir.

Bitcoin fiyatını düşüren ne oldu?

Bitcoin fiyatının bugün düşmesinin ve az değer kaybetmesinin nedeni yatırımcıların piyasadaki alım talebi yerine satış talebi oldu. Satım talepleri nedeniyle kripto para fiyatlarında gerileme yaşanırken, yatırımcıların piyasada endişe etmesi ve buna bağlı olarak Bitcoin fiyatının düşmesi olayı yaşandı.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı