Kripto HaberleriBitcoinBitcoin Düştükçe Yatırımcılar Ne Yapacağını Şaşırıyor!

Bitcoin Düştükçe Yatırımcılar Ne Yapacağını Şaşırıyor!

Takip et

Bitcoin fiyatı piyasada kaos yaratıyor. Milyonlarca yatırımcının beklediği ”yükseliş” zamanı bir türlü gelmek bilmiyor, piyasada düşüşler ise durmak bilmiyor. Yatırımcılar piyasanın düşüş yaşadığı sürece tekrar düzelmesinin mümkün olmadığını ve geri dönüşlerin gün geçtikçe daha kötü bir hal aldığını belirterek, yatırımlarını yükseltmek veya mevcut yatırımlarını arttırmaya gitmenin tercih edemeyecek oldukları bir yöntem olduğunu uygulamak zorunda kalıyorlar.

Piyasa koşullarının git gide kötü hal alması ve piyasa hacminin 122 milyar dolara gerilemesinin beklenti sahibi yatırımcıların beklentilerini çürütmesi bile piyasanın kötüye gitmesine sebep oluyor ve yatırımcılar kazanç sahibi olamayacak olduklarını düşünerek yeni yatırım yapmaktan vazgeçebiliyorlar.

Bitcoin yükselmek bilmiyor, düşmeyi iyi biliyor

Bitcoin fiyatının yükselmek bilmemesi ve fiyatının sürekli düşmesi yatırımcılar arasında ”Bitcoin yükselmeyi unuttu, düşmeyi çok iyi biliyor.” eleştirilerine sebep. Bitcoin yükselmediği sürece yatırımcılar piyasanın tekrar yükselmesinin çok uzun zaman alabilecek olduğunu ve eski zamanlarına geri dönmesi için 20 bin dolar düzeyini görmesinin yeterli olabileceğini düşünüyorlar.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları