Bitcoin

Bitcoin Düştükçe Yatırımcılar Ne Yapacağını Şaşırıyor!

Bitcoin fiyatının düşmesi piyasada kaos ortamını kızıştırıyor.

Bitcoin fiyatı piyasada kaos yaratıyor. Milyonlarca yatırımcının beklediği ”yükseliş” zamanı bir türlü gelmek bilmiyor, piyasada düşüşler ise durmak bilmiyor. Yatırımcılar piyasanın düşüş yaşadığı sürece tekrar düzelmesinin mümkün olmadığını ve geri dönüşlerin gün geçtikçe daha kötü bir hal aldığını belirterek, yatırımlarını yükseltmek veya mevcut yatırımlarını arttırmaya gitmenin tercih edemeyecek oldukları bir yöntem olduğunu uygulamak zorunda kalıyorlar.

Piyasa koşullarının git gide kötü hal alması ve piyasa hacminin 122 milyar dolara gerilemesinin beklenti sahibi yatırımcıların beklentilerini çürütmesi bile piyasanın kötüye gitmesine sebep oluyor ve yatırımcılar kazanç sahibi olamayacak olduklarını düşünerek yeni yatırım yapmaktan vazgeçebiliyorlar.

Bitcoin yükselmek bilmiyor, düşmeyi iyi biliyor

Bitcoin fiyatının yükselmek bilmemesi ve fiyatının sürekli düşmesi yatırımcılar arasında ”Bitcoin yükselmeyi unuttu, düşmeyi çok iyi biliyor.” eleştirilerine sebep. Bitcoin yükselmediği sürece yatırımcılar piyasanın tekrar yükselmesinin çok uzun zaman alabilecek olduğunu ve eski zamanlarına geri dönmesi için 20 bin dolar düzeyini görmesinin yeterli olabileceğini düşünüyorlar.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı