Kripto HaberleriBitcoinBitcoin Beklenmedik Şekilde Düşüyor

Bitcoin Beklenmedik Şekilde Düşüyor

Takip et

Finans dünyası son birkaç gündür Bitcoin’i yakından takip ederken, kripto para birimi sahibi olan kimseler ise fiyatların bu kadar çok fazla düşüşün ardından tekrar tekrar 8.888 dolar altı seviyeleri test etmesinin piyasa açısından alım fırsatı yarattığına değinmeye devam ediyor. Bitcoin kısa vadeli yatırımcılarına bu dönemde pek fazla kar ettirmezken, uzun vadeli yatırımcılar için yeni bir alım fırsatının bugün itibari ile doğmuş olabileceği iddialar arasına giriyor.

Bitcoin fiyatı 8.000 dolara gerileme eğilimi gösterecek mi, yoksa yatırımcılar büyük bir sağlıklı yükseliş görecekler mi? Soru işaretleri henüz yanıt bulmazken, kısa vadede yatırımcıların isteklerine yanıt alabilecek olduğu tahmin edilmekte. Bitcoin’in 10.888 dolara kadar en az 2.000 dolardan çok piyasa fiyatında artış gerekli.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları