Kripto HaberleriBitcoinBitcoin ETF'si Kararı Bu Ay Verilecek

Bitcoin ETF’si Kararı Bu Ay Verilecek

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), bu ay sonunda verilmesi beklenen Bitcoin ETF’si kararına hazırlanıyor. Olumlu veya olumsuz karar vermek arasında kaldığı iddia edilen ve red verebilecek olduğuna dair iddiaların gündeme geldiği SEC hakkında, CNBC tarafından yapılan kripto para anketinde yatırımcıların birçoğu Bitcoin ETF’sine yatırım yapmayı destekledi ve Bitcoin ETF’sine yatırım yapabilecek olduğunu açıkladı. Zaman zaman gündeme gelen ve SEC’in federal hükümetin kapanması nedeniyle kararını vermekte gecikecek ve son kez Bitcoin ETF’si kararını erteleyecek olduğuna dair iddia ayrı bir tereddüt yarattı.

Bitcoin ETF’si kararı nasıl olacak?

Bitcoin ETF’si kararının nasıl olacağını önceden bilmek mümkün değil. Bu ay sonunda verilecek olan karar ile birlikte kripto paraların geleceği de etkilenmiş olacak. Bitcoin ETF’si kararının olumsuz olması piyasada kötü karşılanmayacak ancak olumlu karar verilmesi durumunda kararın kripto para piyasalarında hem fiyat, hem kripto para piyasası hacminde büyük etki yaratması mümkün olacak. Bitcoin ETF’sinin olumlu olması durumunda Bitcoin fiyatının ne olacağı ise bilinmiyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları