bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriBitcoinBitcoin Fiyatı 10.200 Dolara Geriledi

Bitcoin Fiyatı 10.200 Dolara Geriledi

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin fiyatı 10.200 dolar seviyesinden biraz daha düşüş yaşadı ve kripto para piyasasında yatırımcılarını bu hamleler ile şaşırtmayı sürdürüyor. Kripto para yatırımcıları yükseliş beklentisinde iken, yatırımcılar fiyatların düşecek olduğunu düşünmediler ve Bitcoin fiyatının yükselecek olduğunu düşünerek hareket ettiler. Herkes kripto para birimi Bitcoin fiyatının yükselecek olduğunu ve beklemedikleri kadar kazanç elde edebileceklerini düşündüler.

Bitcoin fiyatının 10.700 dolara çıkacağı iddia edildi ve daha nice iddialar ortaya atıldı. Kripto para analistleri yatırımcılara sürekli yükseliş vaatleri verdiler ve bu vaatler bugün Bitcoin için pek yakın zamanda düşüş olarak geri döndü.

Bitcoin 10.200 dolara kadar gerileyen fiyatı nedeniyle tepki çekerken, yatırımcıların satış hamlesine hazırlıkları devam ediyor. Bazı yatırımcılar fiyat 10.160 dolara kadar düşerse ani satış hamleleri yapacaklarını belirtiyorlar ve bu konuda yatırımcıların bir bölümü binlerce dolarlık Bitcoin varlıklarını satarak bir süreliğine kripto para birimi Bitcoin’den uzak durabileceklerini ifade ediyorlar. ABD merkezli ve Asya merkezli kripto para yatırımcılarının son dönemde yapacak oldukları hareketler çok önemli.

Öte yandan piyasada altcoinlere sıcak para girmesiyle Bitcoin hakimiyeti yüzde 71 seviyelerinden yüzde 67’lere kadar gerilemiş durumda.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları