Kripto HaberleriBitcoinBitcoin Fiyatı 10.400 Dolara Yükseldi

Bitcoin Fiyatı 10.400 Dolara Yükseldi

Takip et

Bitcoin fiyatındaki yükseliş ile birlikte bugün 30 dakika içerisinde 400 dolara yakın bir yükseliş yaşandı. Kripto paranın değerinin bir süre 10.000-10.200 dolar sınırında gidip geleceği ile ilgili iddialar varken, yatırımcılar 400 dolara yakın artışın kendileri için büyük bir fırsat yaratmadığını ancak bunun bir fırsata dönüşebilecek olduğunu düşünmeye başladı.

Bitcoin fiyatında 400 dolara yakın bir artış olması ile birlikte bazı kripto para birimi yatırımcılarınında bu yatırım konusunda daha farklı düşündükleri ve fiyatların daha fazla yükselmesi ile ilgili beklentilerinin daha fazla arttığı iddia edildi. Bitcoin fiyatının ne kadar süre boyunca daha yükseleceği ile ilgili henüz merak konusu olsa da yatırımcıların kısa süre içerisinde 9.800 dolara kadar düşüş bekledikleri akşam saatlerinde de 10.000 dolar sınırının altının Bitcoin tarafından test edildiği gündeme gelmişti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları