Bitcoin

Bitcoin Fiyatı 10.400 Dolara Yükseldi

Bitcoin yükselişe başladı.

Nexo

Bitcoin fiyatındaki yükseliş ile birlikte bugün 30 dakika içerisinde 400 dolara yakın bir yükseliş yaşandı. Kripto paranın değerinin bir süre 10.000-10.200 dolar sınırında gidip geleceği ile ilgili iddialar varken, yatırımcılar 400 dolara yakın artışın kendileri için büyük bir fırsat yaratmadığını ancak bunun bir fırsata dönüşebilecek olduğunu düşünmeye başladı.

Bitcoin fiyatında 400 dolara yakın bir artış olması ile birlikte bazı kripto para birimi yatırımcılarınında bu yatırım konusunda daha farklı düşündükleri ve fiyatların daha fazla yükselmesi ile ilgili beklentilerinin daha fazla arttığı iddia edildi. Bitcoin fiyatının ne kadar süre boyunca daha yükseleceği ile ilgili henüz merak konusu olsa da yatırımcıların kısa süre içerisinde 9.800 dolara kadar düşüş bekledikleri akşam saatlerinde de 10.000 dolar sınırının altının Bitcoin tarafından test edildiği gündeme gelmişti.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı