Kripto HaberleriBitcoinBitcoin Fiyatı 10.500 Dolarlı Seviyelere Geriledi!

Bitcoin Fiyatı 10.500 Dolarlı Seviyelere Geriledi!

Takip et

Tüm kripto para piyasalarında yaşanan düşüş yatırımcıları harekete geçirdi. Birbiri ardına milyarlarca dolarlık satışların gerçekleştirildiği kripto para piyasalarında, bugün yaşanan düşüşlerin etkisi yatırımcıları da harekete geçirdi. Bitcoin fiyatı kısa süre önce 12.000 doları yeniden görmüş ve fiyat ardından bir anda 11.100 dolarlı seviyelere kadar gerilemişti.

Bugün ise dün söylentiler dahilinde olan 11.000 doların altına düşüş gerçekleşti ve 10.500 dolar seviyesine kadar düşüş yaşandı. Yayın saatine göre bazı borsalarda 10.500 dolar seviyesinin altından alıcı ve satıcılar arayan Bitcoin’in bu düşüşü piyasada bazı yatırımcıların tepkisini çekerken, bu düşüşlerin ardında küçük büyük demeden çok sayıda yatırımcı ve balinanın satış yapması sebep olarak gösterildi.

Özellikle 10.500 dolar seviyeleri bu bağlamda önemli bir destek görevi görürken günlük olarak altında fiyat kapatışı olması 10.000 doların altına sarkmayı tetikleyebilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları