Bitcoin

Bitcoin Fiyatı 10.500 Dolarlı Seviyelere Geriledi!

Bitcoin fiyatında 12.000 dolardan sonra büyük gerileme devam ediyor.

Tüm kripto para piyasalarında yaşanan düşüş yatırımcıları harekete geçirdi. Birbiri ardına milyarlarca dolarlık satışların gerçekleştirildiği kripto para piyasalarında, bugün yaşanan düşüşlerin etkisi yatırımcıları da harekete geçirdi. Bitcoin fiyatı kısa süre önce 12.000 doları yeniden görmüş ve fiyat ardından bir anda 11.100 dolarlı seviyelere kadar gerilemişti.

Bugün ise dün söylentiler dahilinde olan 11.000 doların altına düşüş gerçekleşti ve 10.500 dolar seviyesine kadar düşüş yaşandı. Yayın saatine göre bazı borsalarda 10.500 dolar seviyesinin altından alıcı ve satıcılar arayan Bitcoin’in bu düşüşü piyasada bazı yatırımcıların tepkisini çekerken, bu düşüşlerin ardında küçük büyük demeden çok sayıda yatırımcı ve balinanın satış yapması sebep olarak gösterildi.

Özellikle 10.500 dolar seviyeleri bu bağlamda önemli bir destek görevi görürken günlük olarak altında fiyat kapatışı olması 10.000 doların altına sarkmayı tetikleyebilir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu