Bitcoin

Bitcoin 8.600 Dolara Yükseldi – 10.000 Dolar Hazırlığı Mı?

Bitcoin fiyatında 8.600 dolar seviyesi geçildi.

Bitcoin fiyatının bugün gün içerisinde yükselmesi ile birlikte kripto para birimi yatırımcıları karar vermekte hızlı davranmak ve daha iyi kazanç elde etmek istediler. Bitcoin sahibi olmak isteyen kripto para birimi yatırımcıları büyük oranlarda kazanç elde etmek isterken, yatırımcılar kısa süreli yatırımdan kazanç elde edip etmeyecek oldukları sorusunu da yine daha önce olduğu gibi gündemde tutmayı sürdürüyorlar. Bitcoin fiyatının 8.100 dolar sonrası 8.600 dolara yükselmesi piyasa için başlı başına iyi bir fiyat hareketinden bir tanesi olurken, yatırımcıları da memnun eden bir fiyat artışı oldu. 8.500 dolardan fazla fiyatla kendisine yeni satıcı ve alıcılar arayan Bitcoin, bugün kazanç elde edenlerin desteği ile birlikte Bitcoin balinalarının da alımlar yapması sonrasında fiyat artışlarının kısa süre içerisinde daha yüksek noktalara yükselmesi ihtimalini güçlendirdi.

Bitcoin için 8.600 dolardan satın alım yapmak ve yapmamak arasında kararsız kalanların rakamı da arttı. Bazı Bitcoin yatırımcıları, yeni yatırımlarını 8.000 dolar fiyattan yapmadıklarına pişmanlık duyduklarını açıklarken, diğerleri ise piyasada 8.100 dolardan yatırım yapmamış olsalar da piyasa fiyatının tekrar düşebilecek olduğunu düşündüklerini açıkladı.

Bitcoin fiyatının yükselişe geçmesi ve düşüş yaşaması arasında kalan birçok kişi, yakın gelecekte 10.000 doları görüp görmeyecek olduğu hakkında analistlerden bir cevap beklemeye ve analistlerin görüşlerine göre Bitcoin satın alacaklarını belirtmeye devam ediyorlar.

Bitcoin satın almak için iyi bir fiyat noktası

Eğer orta vadeli ve uzun vadeli bir Bitcoin yatırımı düşünüyorsanız bu seviyeden yatırım yapmak en iyi karar ve kazanç için yolunuzu açabilecek bir adım olabilir. Eğer 10.000 dolara yükselme olursa ki bu beklenti olarak piyasada yatırımcıların en temel beklentilerinden birisi olarak yer alıyor, bu dönemde orta ve uzun vadeli yatırım yapmayarak belki kayıp yaşamazsınız ama kazanç elde etmeniz daha zor olabilir veya daha az kazanç elde etme riski almış olabilirsiniz.

10.000 dolar seviyesine 1 gece içerisinde bile çıkabilecek kadar değişen fiyata sahip olan Bitcoin, yatırımcılarına bu dönemde beklemedikleri kazançlar getirebildiği gibi, beklemedikleri kayıplarda getirebiliyor.

Bitcoin fiyatını yükseltecek ve düşürecek olan yeni gelişmelere bağlı olarak piyasada yatırımcılar kazanç elde edebilir veya kayıp riskleri ile karşı karşıya kalabilirler.

Bitcoin fiyatı 10.000 dolar olacak mı?

Bitcoin fiyatının 10.000 dolar olup olmayacağı konusu yine balinalara ve Bitcoin yatırımcıları ile kripto para birimi yatırımcılarına bağlı olarak gelişecek olan bir konu. Eğer olur da tüm yatırımcılar destek olur ve piyasada bu fiyat seviyelerinden bir Bitcoin yatırımı veya kripto para birimi yatırımı yapmaya karar verirler ise 10.000 doların önü çok rahatlıkla açılabilir. Ancak tam tersi bir durumda da Bitcoin fiyatı yine 8.000 dolar altı bir fiyata 7.300 dolara kadar düşüş yaşayabilir. Bu dönemi iyi değerlendirmek ve akıllıca kararlar vermek gelecek açısından önem taşıyor. Aksi durumda Bitcoin sahibi olup kayıp yaşayanlar arasına girme riski yok değil.

*Bu içerik Bitcoinsistemi.com için üretilmiştir. Yatırım önerisi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu