Bitcoin

Bitcoin Fiyatı 11.000 Dolar Sınırında!

Bitcoin fiyatı Türkiye saatiyle bu dakikalarda 11.000 dolara yakın seyrediyor.

Dün gün içerisinde ortalama 10.700 dolarlı fiyat seviyelerinden alıcılar ve satıcılar bulmayı deneyen lider kripto para birimi bu dakikalarda ise 10.940 dolardan kendisine yeni alıcı ve satıcılar arıyor. Kripto para piyasalarında KuCoin hack olayından sonra özellikle Ethereum (ETH) fiyatında büyük bir düşüş olup olmayacağı endişesi hakim olurken beklentilerin tam tersine kayda değer düşüşler olmaması yatırımcıları sevindirmişti.

10.900 doların üzerinde seyreden Bitcoin fiyatının özellikle gün içerisinde 11.000 doları aşıp aşamayacağı merak konusu olmayı sürdürüyor olsa da, kısa vadede yatırımcıların kazançlarının artışa geçebileceğine dair analist yorumlarında artış gözlemlendi.

Analistler, piyasada yaşanan gelişmelerin olumsuz olmadığını ve tam tersine olumlu gelişmelerin her an görülmesinin mümkün olabilecek olduğuna değinerek 10.943 dolara kadar yükselen Bitcoin fiyatının gün içerisinde riskli eşik olan 11.288 dolar eşiğini bile geçmesinin mümkün olabileceğine işaret ediyorlar.

Ancak 11.288 dolar eşiğinin kısa vadede uzun süreli olarak geçilebileceğine inanan analistlerin sayısının çok olmadığını da söylemek gerekiyor.

*Bu içerik Bitcoinsistemi.com’a özel olarak üretilmiştir. Herhangi bir yatırım önerisi veya tavsiyesi niteliğinde değildir. Fiyat verileri borsa ortalamaları üzerinden (alıcı-satıcı verileri) belirlenmektedir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu