Bitcoin

Bitcoin Fiyatı 16.220 Dolardan Alıcı Arıyor

Bitcoin'de 16 bin dolar korunuyor.

Bitcoin güncel piyasa fiyatı son dönemde yatırımcıların yüzünü güldürmeye devam ediyor. Bugün bu dakikalarda 16 bin 220 dolardan kendisine alıcı arayan Bitcoin fiyatının kısa vadede daha fazla değer kazanıp kazanmayacağı konusunda ise henüz soru işaretlerine net yanıt bulunamadı.

Bazı yatırımcılar, balinaların yüzmilyonlarca dolar değerinde Bitcoin satışları yapmasının kripto para piyasasında düşüşe neden olabileceğini düşünürken, Bitcoin analistleri ise konu hakkında değer kaybının mümkün olabileceğine dikkat çekiyor.

Bitcoin güncel piyasa fiyatının bu hafta değer kaybedebilecek veya kazanabilecek olduğuna dikkat çeken analistler, 16 bin 300 dolar seviyesini bile aşan BTC’nin kısa vadede 16 bin 500 dolar seviyesini aşabilirse daha fazla değer kazanabileceğini düşündüklerini ifade ediyorlar.

Balinalar satış yaparken Bitcoin alan yatırımcı sayısı ise normal düzeyde korunuyor.

*Yatırım önerisi veya tavsiyesi niteliğinde değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu