Bitcoin

Bitcoin Fiyatı 3.000 Dolar Seviyesine İnecek Diyen Bitmex CEO’su Yatırımcıları Uyardı

Ünlü CEO, geçen ay yaptığı tutarlı tahminlerle göz doldurmuştu.

İtibari para piyasasındaki olumsuz gidişat sürerken Bitcoin’in sergilediği inişli çıkışlı seyir birçoklarına göre yaklaşmakta olan boğa sezonunun habercisi olurken bazılarına göreyse yeni bir çöküş döneminin ayak sesleri. Zira mayın ayı içerisinde olacak olan halving olayının yaklaşmasıyla beraber BTC üzerinde baskı artarken fiyatın nasıl şekilleneceği merak konusu.

BitMEX CEO’su Arthur Hayes ise söz konusu ortamda Bitcoin’in 3.000 dolara düşme ihtimalini değerlendirdi ve yatırımcıları olası bir düşüş konusunda uyardı. CEO’ya göre bu durumun sebebi borsalardaki çöküş. Bitcoin’in geleceği hakkında tam bir felaket senaryosu çizen Hayes, ABD borsalarının olası çöküşe her geçen gün bir adım daha yaklaştığını düşünüyor. Bu ortamda tüm mali değerlerin de çöküşe geçeceğini ifade eden CEO için Bitcoin’in fiyatında düzeltme olması da kaçınılmaz bir son aslında.

Bu senenin mart ayında da BTC’nin güçlü bir düzeltme yaşayacağını bilen CEO, bakalım bu tahmininde de haklı çıkacak mı? Ayriyeten Hayes gibi düşünen ve mayıs ayından önce BTC’de ciddi düşüşlerin olacağını öngören uzmanların sayısı bir hayli fazla.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu