Bitcoin

Bitcoin Fiyatı 6.500 Dolar Sınırında Seyrediyor

Kripto para birimi Bitcoin'de fiyat sürekli önem arz ediyor.

Yatırımcılar açısından uzun vadede kazanç getirmesi beklenen Bitcoin bu dönemde bazen tepki, bazen ise olumlu yorumlar bulabiliyor. Bitcoin fiyatında beklenen düşüş ve yükselişler zaman zaman beklendiği gibi olmasa bile 6.500 dolar seviyesinde seyreden Bitcoin’in bundan sonraki hamlesinin ne olacağı kesin olarak bilinmiyor. Bazılarına göre 6.500 dolara yükselmiş olması bile kripto para piyasasını güçlendirirken, bazılarına göre ise bu seviyeler çok riskli.

Birçok yatırımcı için gün içerisinde piyasa fiyatının yükselmesi ve düşmesi an meselesi olarak görülürken, bazı yatırımcılar için ise gün içerisinde piyasa fiyatında büyük oranlı değişimler görülmesi hayal olarak adlandırılıyor.

Bitcoin’in 6.500 dolar fiyatla seyrediyor olması yatırımcılardan olumlu destek alırken, 6.500 dolardan sonra görülecek ve ortaya çıkacak piyasa fiyatının daha önemli olduğuna dikkat çeken çok sayıda insan var.

*Bitcoin fiyatı sürekli değişmektedir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı