Kripto HaberleriBitcoinBitcoin Fiyatı 7.000 Dolara Düşebilir - En İyi Alım Seviyesi 9.000 Dolar!

Bitcoin Fiyatı 7.000 Dolara Düşebilir – En İyi Alım Seviyesi 9.000 Dolar!

Takip et

Lider kripto para birimi Bitcoin fiyatında yaşanan değer kayıpları ve kazançları tüm yatırımcıların, hatta yatırımcı olmayan insanların bile dikkatini çekiyor. Özellikle de kısa süre içerisinde yükseliş yaşayacak olduğu iddiaları ve benzer iddialar yatırımcıların harekete geçmesine sebep olabiliyor.

Bugün özel açıklamalarda bulunan ünlü kripto para analisti Tone Vays, Bitcoin fiyatı beklentisini açıkladı. Güncel durum hakkında herhangi bir açıklama yapmayan Vays, “kripto para birimi Bitcoin için bazı senaryolar var. Bu senaryolar en kötüsü ve ideal olarak ikiye ayrılıyor” dedi.

Bitcoin İçin Ne Düşünüyor?

Tone Vays, kendisinin Bitcoin için en ama en kötü senaryo durumunda 7.000 dolara düşüş beklediğini ve bunun kendisinin beklediği en büyük kötü senaryo olduğuna işaret etti. Bu dönemde yatırımcıların hareketlerinin fiyata etkisi hesaba katıldığında özellikle balinaların 8.900 dolar gibi seviyelerden yeniden alım yapacakları iddia edilirken Vays ise 9.000 doların alım için en garanti seviye olacağına değindi.

Kripto para camiasında özellikle görüşlerine önem verilen Vays, “Bitcoin için en iyi alım seviyesi 9.000 dolarlı fiyat seviyeleri olur. 9.000 dolar alım için en iyi seviye olacaktır” dedi.

Diğerleri Ne Diyor?

Kripto para birimi analistleri piyasada beklentilerin bu dönemde pek fazla iyi olamayabileceğini, çünkü birden fazla etkenin söz konusu olduğuna değiniyorlar. Bu durumun özellikle de Bitcoin için karmaşık bir grafik çizdiğine değinen analistler, 9.000 dolarlı seviyelerin alım için uygun olduğunu dile getirse de Tone Vays ile çoğu kripto para birimi ve Bitcoin analisti aynı düşünüyor.

Bazı analistler 7.000 dolarlı seviyelere kadar düşüş ve 8.800 dolardan alım için en iyi seviyeler olduğuna değinirken, bazıları ise 200 dolar farkla 9.000 doların en iyi alım seviyesi olacağını düşünüyor. Çünkü 8.800 dolara düşüş olması durumunda balinaların ani yatırımı ile fiyatın bir anda fırlayabileceği ve alım fırsatının kaçabileceği belirtiliyor.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları