Bitcoin

Bitcoin Fiyatında 7.000 Dolara Düşüş Sonrası Panik Satış!

Bitcoin fiyatında yaşanan 200 dolar kadar bir düşüş piyasada 6.000 dolar beklentilerine neden oldu.

Nexo

Bitcoin fiyatında bugün istenmedik bir düşüş yaşanarak 7.000 dolara gerileme yaşandı. Yaşanan gerileme dolayısı ile birçok kripto para birimi yatırımcısı panik satışa başlarken bazıları ise ellerindeki tüm kripto paraları çıkarmayı tercih etmeye başladılar. Bitcoin fiyatında beklenmedik düşüşler gündeme gelirken bazı yatırımcılar ise bu seviyeden sonra dip seviyenin ne olacağını sormaya başladı.

Kripto para birimlerinin değeri konusunda bu dönemde bazı analistler 6.000 doların dip olacağının altını çizerken, bazıları ise tam tersi 5.000 dolarlı fiyat seviyelerine düşüş olacağını iddia ediyorlar.

Bitcoin fiyatının ne kadar süre sonra 7.500 dolar ve üzerinde fiyata yükseleceği merak edilirken, bir yanda ise 7.000 doların etkisinin daha büyük hatta rekor seviyede fiyat düşüşlerini tetikleyip tetiklemeyecek olduğu bir soru işareti olarak kalmakta.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı