Bitcoin

Bitcoin Fiyatı 7.100 Dolar Seviyesine Kadar Yükseldi!

Bitcoin fiyatında yukarı yönlü bir kırılım yaşandı.

Kripto para birimi piyasalarında yaşanan yükseliş bugün yatırımcıların beklemediği bir anda yaşandı. Son iki gündür 6900 dolar seviyelerinde sıkışıp kalan fiyat adeta ayılar ve boğaların savaşı ortasında kalmıştı.

Birkaç dakika önce kripto para birimi piyasasında 6.800 dolar seviyesinden işlem gören Bitcoin 300, doların üzerinde artış yaşayarak 7.100 dolar seviyelerine kadar ulaştı.

Bu yükselişten sonra 200 milyar doların üzerine çıkan genel kripto para piyasa hacmi tekrar kendini bu önemli eşiğin üzerinde bulmuş oldu. Direnç noktasının güncel olarak 7200 dolar olduğu BTC’de günlük kazanç bu son hareket ile yüzde 3’ü geçmiş durumda.

Öte yandan piyasadaki BTC hakimiyeti ise yüzde 63,5 seviyelerine gerilemiş durumda. Ayrıca altcoinler de BTC’nin yükselişlerine paralel bir şekilde yukarı yönlü hareketini sürdürüyor.

Kripto para fiyatlarını anlık olarak sitemizden takip edebilirsiniz: Kripto para fiyatları

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu