Bitcoin

Bitcoin Fiyatı 7.200 Dolardan Alıcılar Arıyor

Bitcoin fiyatında beklenenden kötü bir düşüş yaşanıyor.

Yatırımcılar son dönemde giderek artan Bitcoin fiyat düşüşlerinin kendilerini fazlası ile rahatsız ettiğini düşünürken, bir taraftan ise birçok kripto para yatırımcısı ellerindeki varlıkların değerinin gün geçtikçe daha fazla ‘riske’ girdiğini düşünüyor. Bitcoin’de fiyat artışları olmasının önünde olan engelleri merak eden birçok yatırımcı bu konuda soru işaretleri olduğundan söz ederken, bazı yatırımcılar ise yatırım yapmaya devam ediyorlar.

Bitcoin’i yükseltecek olan en önemli faktörlerden bir tanesi olarak yatırımcıların piyasaya olan güveni bu dönemde pek olumlu görünmezken, yatırımcıların bir bölümü 7.200 dolarlı fiyat seviyelerinden endişe ettiğini ifade ediyor.

Bitcoin fiyatında beklentiler bu dönemde 7.500 dolar ve üzeri özellikle de 8.000 dolar ve üzerine işaret ediyor olsa da yatırımcıların bir bölümü bu konuda son derece olumsuz düşünüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu