Bitcoin

Bitcoin Fiyatı 7.700 Dolara Geriledi!

Bir süre önce 8.400 doların üzerine yükseliş gösteren Bitcoin, yeniden düşüşe geçti.

Kripto para birimleri arasında en çok ilgi çeken kripto para Bitcoin, bugün yeniden 7.700 dolar seviyesine düşüş gösterdi. Kripto para birimi yatırımcıları kısa süre içerisinde 8.400 dolar seviyesinin daha çok yükseleceğini düşünürken, 7.400 dolar seviyesine kadar düşüş olabilecek olduğu iddiaları ise yatırımcıları satışa zorladı.

7.700 doların çok kritik bir seviye olmadığı ancak son günlerin en düşük seviyesi olduğuna değinen kripto para analistleri ise kısa vadede daha büyük düşüşlerin yaşanabilecek olduğunu ifade etti.

Bitcoin’in 7.800 dolar altına gerilemesi ile birlikte yeniden 8.400 dolar seviyesini kısa vadede bulamayabilecek olduğu, bu sebeple ise yatırımcıların 9.000 dolar beklentisinin kısa süre içerisinde gerçek olamayabilecek olduğunun altı çizildi.

*Bitcoin fiyatının 7.000 dolar altına düşmesi ise beklenmiyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu