Bitcoin

Bitcoin Fiyatındaki 7.000 Dolar Endişelendiriyor

Bitcoin fiyatındaki 7.000 dolar fiyat seviyesi yatırımcıları korkutuyor.

Bir süre önce yaşanan düşüşler sebebi ile kripto para yatırımcıları soru işaretleri ile karşı karşıya. Piyasa oranlarının giderek düşüşe geçmesi dolayısı ile yatırımcılar soru işaretlerine yanıt ararken, bazı yatırımcılar ise bu dönemin geçici olduğunu ve beklemek gerektiğini düşünüyorlar. Bitcoin’de 7.100 dolar ve 7.000 dolar arasındaki en önemli eşiklerden birisi ise yine bu dönemde 6.000 dolarlı fiyat seviyelerine gerileme olup olmayacağı konusundaki soru işaretleri.

Bitcoin eğer kısa vadede 6.000 doları görür ise 5.000 ve 4.000 dolarları hatta çok ileri gidilirse 3.000 dolarlı fiyat seviyelerini bile görebilir.

Yatırımcılar çok mu endişeli?

Piyasanın durumuna bakılırsa yatırımcıların aşırı endişesi yok. Çok sayıda yatırımcı elinde milyonlarca dolarlık Bitcoin olmamasına rağmen endişeli, ancak bu endişe oldukça büyük panik satışlara sebep olabilecek kadar fazla değil.

Bunun sebebi ise piyasada aşırı büyük bir ani düşüş eğiliminin henüz bu zamanlarda görülmemiş olmasına dayanıyor. Eğer ki uzun vadeli olarak düşüşler sürer ise panik seviyesindeki artışa bağlı daha da büyük düşüşlerle karşı karşıya kalmak mümkün olabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu