Bitcoin

Bitcoin Fiyatı 7350 Dolara Kadar Yükseldi!

Bitcoin fiyatında yükseliş gece yarısı da devam ediyor.

Bitcoin’deki yükselişler gece yarısı da devam etti. Yayın saatine göre 7350 dolara kadar yükselen fiyat yatırımcılara son 24 saat içerisinde yüzde 8’lik bir kar sunmuş oldu.

Genel kripto para piyasa hacmi bu yükselişten sonra 205 milyar doların üzerine çıkarken, BTC uzun bir aranın ardından çokça dile getirdiğimiz 6900 dolar direncinin üzerinde bir kapanış yaparak trend yönünü şimdilik yükselişe çevirdi.

Güncel direnç noktaları 7450, 7650 ve 8100 dolar seviyeleri olurken destek noktaları ise 7150 ve 6900 dolar olarak karşımıza çıkıyor.

Şu anki piyasada Bitcoin hakimiyeti yüzde 64.5 seviyelerinde olurken, Bitcoin’in yükselişlerine en çok ayak uyduran altcoin şüphesiz Ethereum oldu. Ethereum 24 saat içerisinde yüzde 18’lere varan yükseliş ile yatırımcısının yüzünü güldürdü.

Ancak Bitcoin halving olayına yaklaşık 36 gün kaldı ve BTC’nin üzerinde hala halving baskısı var. Bu dönemde yatırım yaparken fiyatın halving olayı öncesinde tekrar satış baskısı ile karşılaşabileceğini göz önünde bulundurarak yatırım yapılması son derece önemli. Bu sebeple destek ve direnç noktaları her zaman göz önünde bulundurulması ve mutlaka stop-limit emirlerinin kullanılması önerilmektedir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu