Bitcoin

Bitcoin Fiyatı 8.200 Dolar Seviyesine Geriledi – 7.900 Beklentisi Başladı

Bitcoin fiyatında yeni bir düşüş daha gündeme geldi.

Kripto para birimi Bitcoin’de fiyat gerilemesi bugün 8.450 doların ardından 8.200 dolara düşüşle yeniden yatırımcıların radarında. Yatırımcılar, kısa vadede beklentilerinin yükselişten yana olduğundan söz etmeye başladığı bu dönemde, özellikle de kısa süre içerisinde yaşanan bu yüzlerce dolar değerindeki düşüş sorunlara sebep oldu.

Çok sayıda kripto para sahibi ellerindeki Bitcoin varlıklarının büyük oranda değer kaybettiğinden yakınırken, bir grup yatırımcı ise fiyat düşüşlerine destek vermeye başladı. Fiyat düşüşlerine destek veren yatırımcılar özellikle çok fazla alım satım yapanlar olurken, bazı yatırımcılar ise halving olayı öncesi bu düşüşleri gayet normal karşılıyor.

Bitcoin’de bir sonraki adım bazı analistlere göre 7.900 dolar seviyesi iken, bazı yatırımcılar bir sonraki adımın kısa süre içerisinde 6.700 dolar olabileceğini iddia ediyor.

Bu seviyeler ile ilgili analizimizi aşağıdaki linkten okuyabilirsiniz

İlgili Haber
Bitcoin (BTC) Fiyatı Tekrar Kritik Seviyelere Düştü! Peki Şimdi Ne Olacak?
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu