Bitcoin

Bitcoin Fiyatı 8.400 Dolara Yükseldi!

Bitcoin fiyatı son 24 saat içerisinde 8.300 doların üzerine çıktı.

Bitcoin fiyatında son günlerde fiyat değişimleri daha sık ve daha fazla yaşanıyor. Bitcoin 8.200 doların ardından tekrar 8.400 dolar seviyesini görürken, kripto para birimlerinin fiyatı yükseliş yönünde bir değişim görüyor. Yatırımcılar fiyatların düşebilecek olduğu çekincesi nedeniyle satın alımlardan uzak duruyor. Kripto para birimi yatırımcıları Bitcoin ve altcoin fiyatlarının düşmesinden endişe ettikleri için 8.400 dolara yükselen Bitcoin’e güvenemiyorlar ve kısa süreli olarak yatırım yapamıyorlar.

Bitcoin piyasa hacmi bu son yükselişle beraber yükselirken, kripto para birimi sahibi yatırımcıların fiyatlar yükselirken uzun vadeli yatırımları da değerlendiriyorlar. Bitcoin fiyatının 8.400 dolardan sonra 8.700 dolar ve ardından 9.000 dolar seviyesini görmesine mümkün gözüyle bakılıyor. Ancak henüz fiyatların düşme tehlikesi ise bitmiş değil.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu