Bitcoin

Bitcoin Fiyatı 8.400 Dolara Yükseldi!

Bitcoin fiyatı son 24 saat içerisinde 8.300 doların üzerine çıktı.

Nexo

Bitcoin fiyatında son günlerde fiyat değişimleri daha sık ve daha fazla yaşanıyor. Bitcoin 8.200 doların ardından tekrar 8.400 dolar seviyesini görürken, kripto para birimlerinin fiyatı yükseliş yönünde bir değişim görüyor. Yatırımcılar fiyatların düşebilecek olduğu çekincesi nedeniyle satın alımlardan uzak duruyor. Kripto para birimi yatırımcıları Bitcoin ve altcoin fiyatlarının düşmesinden endişe ettikleri için 8.400 dolara yükselen Bitcoin’e güvenemiyorlar ve kısa süreli olarak yatırım yapamıyorlar.

Bitcoin piyasa hacmi bu son yükselişle beraber yükselirken, kripto para birimi sahibi yatırımcıların fiyatlar yükselirken uzun vadeli yatırımları da değerlendiriyorlar. Bitcoin fiyatının 8.400 dolardan sonra 8.700 dolar ve ardından 9.000 dolar seviyesini görmesine mümkün gözüyle bakılıyor. Ancak henüz fiyatların düşme tehlikesi ise bitmiş değil.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı