Kripto HaberleriBitcoinBitcoin Fiyatı 8.600 Doları Gördü

Bitcoin Fiyatı 8.600 Doları Gördü

Takip et

Bitcoin bugün yeniden 8.400 dolardan 8.600 dolara sıçrayarak yatırımcılarını mutlu etti. Kripto para piyasası her ne kadar 2020 yılına yükselişlerle başlamış olsa da son birkaç gündür düşüş eğilimini sürdürüyor ya da yatay şekilde hareket ediyordu.

Bitcoin kısa süre içerisinde yükselişe geçerken, yatırımcılar 8600 dolar seviyelerini olumlu olarak bulduklarını ifade ediyorlar.

Direnç seviyesi 8800 ve 9000 dolar olurken trendi tamamen “yükseliş” yönüne çevirecek ve FOMO etkisini tetikleyecek en önemli seviyenin ise 9200 dolar seviyesi olduğu ifade ediliyor.

Ayrıca destek seviyeleri ise güncel olarak 8450 ve 8150 dolar seviyeleri olarak karşımıza çıkıyor.

Kısa vadede BTC’nin nasıl tepkiler vereceği bilinmese de orta ve uzun vadede şubat ve mart aylarına kadar halving etkisi ile yükseliş bekleniyor.

Bitcoin fiyatını anlık olarak sitemizden takip edebilirsiniz: Bitcoin fiyatı

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları