Bitcoin

Bitcoin Fiyatı 8.600 Doları Gördü

Bitcoin fiyatında 8.600 dolar görüldü.

Kripto para birimi yatırımcıları fiyatların düşecek olduğu ve 8.000 dolar altını görecekleri konusunda beklerken, bugün beklenmedik fiyat artışları oldu. Bitcoin 8.000 dolar seviyesine yakın seyrederken, birkaç dakika içerisinde tahminen büyük bir balina alımı sonrasında 8.600 dolara kadar yükselebildi. Bitcoin fiyatının 8.600 dolara yükselmesi yatırımcılara kazanç olarak geri dönerken, çok fazla yatırımcı kazanç elde edemedi ancak 10.000 dolar öncesinde yatırım yapan ve 8.000 dolarlı seviyelerden alım yapanların kazançları artmış oldu. Bitcoin fiyatının yükselip yükselmeyeceği hakkında analistler bu dönemde fiyatların düşebilecek olduğunu düşünüyor ve 8.000 dolar seviyesinden daha düşük fiyatlara gerileme olması ile yatırım yapılmasını öneriyordu.

Bitcoin fiyatındaki bu gelişme 9.000 dolar direnç seviyesini kırmaya giderek yaklaşıldığının işareti olarak piyasayı hareketlendirse de kısa süre içerisinde nasıl gelişmeler yaşanacak olduğu merak konusu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu