Bitcoin

Bitcoin Fiyatı 8.700 Dolara Yükseldi

Bitcoin fiyatında 8.700 dolara yükseliş yaşandı.

Bitcoin sabah saatlerinde başladığı yükselişlere devam ederek bazı borsalarda 8750 dolar seviyelerine kadar yükseldi. An itibarı ile 8700 dolar seviyelerinde işlem gören Bitcoin, daha önce birçok analizimizde belirttiğimiz gibi kısa vadede yükselişten yada bir tutum sergiledi.

Hafter’in ateşkes imzalamaması ve CME’nin Bitcoin opsiyonlu vadelilerini başlatması gibi sebeplerle yükseldiği düşünülen Bitcoin’de herkesin gözü 9000 dolar seviyesine çevrilmiş durumda.

Analistler bu aşamada 9000 doların önemli bir direnç seviyesi olduğunu ifade ederken yakın zamanda bu seviyenin de geçilebileceğini düşünüyorlar.

Son yükselişlerden sonra 233 milyar dolara kadar yükselen kripto para piyasa hacmi içerisinde BTC hakimiyetinin yüzde 67,5 seviyelerine gerilediği dikkatlerden kaçmıyor.

Bitcoin fiyatını anlık olarak sitemizden takip edebilirsiniz: Bitcoin fiyatı

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu