Bitcoin

Bitcoin Fiyatı 9.000 Dolar Altına Gerileyebilir Endişesi

Bitcoin fiyatında 9.500 dolar seviyesine yükseliş durumunun ardından 9.400 dolara düşüş sonrasında bazı analistler 9.000 dolar altına düşüşün olabileceğine inanıyor.

Kripto para birimi piyasasında her an, her saniye neler olacağı konusunda ortaya beklenmedik bilgiler atılıyor. Kripto para birimi yatırımcıları özellikle son dönemde yaşanan fiyat değişimlerinin ardından 9.500 dolar sonrasında 10.000 dolar ve 13.000 dolar fiyat beklentileri olduğunu dile getirmeye devam ederken, bazı yatırımcılar ise 9.400 dolar seviyesinden 9.000 dolara düşecek iddialarından ötürü yeni yatırım yapmamak konusunda ısrarcı görünüyor.

Bitcoin’i yükseltecek en etkili nedenlerden bir tanesi olan piyasaya güvenin bu dönemde fazla gibi görünmesine rağmen, aslında yatırımcıların bu dönemde piyasaya özellikle güvenmedikleri iddia edilmekte. Çin’de yaşanan corona virüs salgını sebebi ile özellikle yatırımcıların nakdi varlıklar tutmaya daha fazla önem gösterdikleri, vadeli mevduatların bu dönemde daha fazla rağbet gördüğü biliniyor.

Ancak haftalık olarak 9400 dolar üzerindeki fiyat kapanışı olumlu olarak görülüyor ve bu hafta yükseliş olabileceğinin habercisi olarak değerlendiriliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu