Kripto HaberleriBitcoinBitcoin Fiyatı 9.100 Doları Geçti

Bitcoin Fiyatı 9.100 Doları Geçti

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para birimi Bitcoin gün içerisinde değer kazandı. Yatırımcılarının çok fazla alım satım yapmadığı bu dönemde özellikle piyasadaki balinaların hareket etmiyor olmasının piyasada büyük yükselişleri engellediğinden söz ediliyor.

Birçok kripto para birimi sahibi balinaların fiyatı 9.000 dolara kadar düşürmesi ve hatta 8.400 dolara kadar büyük düşüşe sebep olmalarının güven sorunlarına neden olarak yeni alımları engelleyen bir hamle olduğundan söz ediyor.

Bazı kimseler 9.126 dolar seviyesinden yeni alıcılar arayan Bitcoin’in ne zaman tekrar 10.000 dolara yükselebileceğine yanıt ararken, analistler bu dönemde özellikle çok büyük yükselişlerin beklenmemesi gerektiğine değinmekteler.

Bitcoin’in kısa vadede 9.400 dolara kadar yükselmesine ise sıcak bakılmakta. Ancak fiyatın bir anda 10.400 dolara bile fırlayabileceğini iddia eden analistler yok değil.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları