Bitcoin

Bitcoin Fiyatı 9.250 Dolara Düştü

Bitcoin fiyatında beklenmeyen bir gerileme yaşandı.

Dünya Sağlık Örgütü tarafından yapılan açıklama sonrasında aniden yükselen Bitcoin, bugün ise yeniden 300 dolar kadar değer kaybetti. 350 dolara yaklaşan değer kaybının bu kadar kısa süre içerisinde yaşanması kar elde eden yatırımcı grupların bugün sabah saatlerinden başlayarak birbiri ardına satışlar yapmasından dolayı kaynaklandığı tahmin ediliyor.

Bitcoin’de 350 dolar değerinde değer kaybı yaşanması yatırımcılar tarafından normal karşılanmalı. Ancak bazı kimselerin 10.000 dolar beklentisine darbe vuran bu 350 dolarlık düşüş yatırımcı grupların bir kısmını piyasadan çıkartmaya yetecek kadar güçlü ancak küçük bir düşüş.

Bitcoin fiyatında gerileme devam edebilir

Bitcoin fiyatının kısa süre içerisinde piyasalarda yaşanan dengesizlik ve endişe sebebiyle düşüşe devam etmesinin mümkün olduğu tahmin ediliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu