Bitcoin

Bitcoin Fiyatı 9.300 Dolar Seviyesine Yaklaştıktan Sonra Düşüşe Geçti

Bitcoin fiyatında 9.300 sınırından 9.200 dolar sınırına düşüş yaşandı.

Lider kripto para birimi Bitcoin fiyatında son dönemde beklentiler yükseliş yerine düşüşe işaret ederken bugün yeniden 9.300 dolara yanaşma eylemi sonrasında piyasalarda rahatlatıcı bir havanın dağılmaya başlandığından söz edilmeye başlandı. Bitcoin fiyatı bir anda 9.300 dolara kadar yükseliş gösterirken sabah saatlerine doğru ise 9.200 dolar sınırına geri düşüş yaşandı.

Piyasalarda yaşanan 100 dolarlık bu eylemler son derece önemli görülürken, özellikle de kripto para birimi camiasında son dönemde yaşanan gelişmelerin yatırımcıları korkuttuğu, birçok kripto para birimi yatırımcısının elindeki Bitcoin’leri kontrol etmek konusunda sık sık fiyat durumunu kontrol ettiğinden söz edilmeye başlandı.

Bitcoin fiyatının 9.200 dolarda seyrettiği bu dakikalarda özellikle de kripto para birimi yatırımcıları fiyatın ne olacağını merak ediyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu