Bitcoin

Bitcoin Fiyatı 9.300 Dolar Üzerinde!

Bitcoin fiyatı 9.310 dolar seviyesinde işlem görüyor.

Lider kripto para birimi Bitcoin fiyatı son dönemde beklenmedik değişimlere sahne olurken bugün 9.312 dolar seviyesinde hareket ediyor. Bir süredir özellikle çok sayıda yatırımcının ilgisini çeken Bitcoin, yatırımcılarına beklenmedik değer kaybı ve kazançları yaratma potansiyeline sahip iken, özellikle de kısa süre içerisinde binlerce dolarlık artışların mümkün olmadığı iddiaları altında ilerliyor.

Bitcoin’in kısa süre içerisinde yeniden 9.312 dolara yükselerek 9.200 dolarlı seviyelerden kurtulması özellikle piyasada rahatlatıcı bir etki yaratırken bu yükselişlerin piyasada en önemli olan yükselişler olmadığı ama panik yapan yatırımcıyı rahatlattığı belirtiliyor.

Bitcoin’in kısa süre içerisinde daha ne kadar yükselecek olduğu gibi konular soru işaretlerine sebep olurken, özellikle de kısa vadede çok sayıda yatırımcının yükseliş beklentisi devam ediyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu