Bitcoin

Bitcoin Fiyatı 9.300 Dolara Geriledi!

Bitcoin fiyatında beklenmedik bir gelişme yaşanıyor...

Kripto para birimi Bitcoin fiyatında beklenmedik yeni gelişmeler yaşanıyor. Kısa süre içerisinde 9.500 dolardan 9.300 dolara kadar düşen Bitcoin, özellikle kısa vadede yatırımcılarına beklenmedik düşüşler yarattı. Bu dönemde yaşanan düşüşlerin ardında 18 ayın en büyük arka arkaya yapılan satışları bulunurken, özellikle de kısa vadeli satışların çok büyük oranda düşüşlere neden olma potansiyeli mevcut

Bu dönemde özellikle kripto para birimi yatırımcılarının çok dikkatli hareket etmesi önerilirken, 9.300 doların son derece önemli bir fiyat seviyesi olduğuna dikkat çekilmekte.

Analistlere göre 9.300 dolar seviyesinden sonra 8.800 dolar veya 8.770 dolar gibi beklenmedik seviyelere gerileme mümkün. Eğer satışlar durdurulamaz ise yatırımcıların karşılaşacak olduğu tablonun pek de fazla olumlu olamayabileceği konusunda görüşler mevcut.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı