Kripto HaberleriBitcoinBitcoin Fiyatı 9.300 Dolara Geriledi!

Bitcoin Fiyatı 9.300 Dolara Geriledi!

Takip et

Kripto para birimi Bitcoin fiyatında beklenmedik yeni gelişmeler yaşanıyor. Kısa süre içerisinde 9.500 dolardan 9.300 dolara kadar düşen Bitcoin, özellikle kısa vadede yatırımcılarına beklenmedik düşüşler yarattı. Bu dönemde yaşanan düşüşlerin ardında 18 ayın en büyük arka arkaya yapılan satışları bulunurken, özellikle de kısa vadeli satışların çok büyük oranda düşüşlere neden olma potansiyeli mevcut

Bu dönemde özellikle kripto para birimi yatırımcılarının çok dikkatli hareket etmesi önerilirken, 9.300 doların son derece önemli bir fiyat seviyesi olduğuna dikkat çekilmekte.

Analistlere göre 9.300 dolar seviyesinden sonra 8.800 dolar veya 8.770 dolar gibi beklenmedik seviyelere gerileme mümkün. Eğer satışlar durdurulamaz ise yatırımcıların karşılaşacak olduğu tablonun pek de fazla olumlu olamayabileceği konusunda görüşler mevcut.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları