Bitcoin

Bitcoin Fiyatı 9.300 Doları Aştı!

Bitcoin fiyatında geçen birkaç günün ardından yeniden 9.300 dolar görüldü.

Lider kripto para olarak adından söz ettiren ve bu dönemde altına yatırım yapmak isteyen çok sayıda yatırımcının tepkisini çeken Bitcoin’in yeniden 9.300 dolara yükselmesi yatırımcılarda olumlu bir etki yarattı. Türkiye saatiyle öğle saatlerinden hemen önce 9.100 dolarlı seviyelerden hemen sonra 9.300 dolara kadar yükselen BTC’nin özellikle kısa vadeli beklentileri karşılamasa bile bu güven veren bir hamle yarattığı belirtildi.

Bitcoin fiyatının 9.300 doları geçmesi özellikle de kısa süreli altın yatırımcısı olmak isteyen yatırımcılarda da piyasada kalma isteği yaratan bir istek oluşturabilir.

9.300 dolardan sonraki hamleler nasıl ve neler olacak bilinmiyor ancak kripto para birimi piyasasında beklenenden daha iyi sonuçlar elde etmek ve daha iyi kazançlar için bu dönemde Bitcoin’i izlemek gerek. 9.300 dolar bazı borsalarda 9.330 dolardan fiyatlanıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu