Kripto HaberleriBitcoinBitcoin Fiyatı Tekrar 9.400 Dolara İlerliyor!

Bitcoin Fiyatı Tekrar 9.400 Dolara İlerliyor!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin fiyatı son dönemde beklenmeyen değişimler görmeye devam ederken, özellikle de kısa vadeli beklentilerin oranı giderek artıyor. Çok sayıda kişi kısa vadede daha büyük yükselişler görebileceğini düşünürken, analistler ise sakin ve düşük beklentide kalınması taraftarı olduklarını bildiriyor.

Bir süredir özellikle yatırımcılar büyük yükselişler görebilecekleri umudu ile hareket ederken, özellikle çoğunluğun bu beklentide olmadığı da biliniyordu.

Dün 9400 üzerinde kapanış yapan fiyat, bugün düşüş eğilimi göstererek 9.350 dolar seviyesine kadar geri çekildi. Fiyat, 9.400 dolar sınırına tekrar merdiven dayarken özellikle 9.400 dolardan sonraki 9.500 doların çok önemli olacağından söz ediliyor.

Kısa süre içerisinde 100 dolar, 100 dolar artışlar görülmesi bile piyasa adına son derece önemli olan yükselişler olarak görülmekte.

*Bitcoin ve diğer altcoin kripto para birimlerinin değeri her an değişebilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları