Bitcoin

Bitcoin Fiyatı 9.400 Dolara Yeniden Geriledi!

Bitcoin fiyatında yatırımcılar yeniden haftanın en düşük seviyelerine geri dönmeye hazırlanıyorlar.

Piyasada bir süredir etkili olan düşüşler devam ederken, binlerce Bitcoin yatırımcısı bu durumun ne olacağı konusunda soru işaretlerine yanıt arıyor. ABD ve diğer birçok ülkede yatırımcılar bu konuda soru işaretlerine yanıt bulamazken, 9.400 dolara kadar düşüş gören Bitcoin fiyatının bundan sonraki hamlesinin ne olacağı ise ayrıca merak ediliyor.

Bitcoin’i yükseltecek faktörlerin hiçbirisinin bu dönemde olmadığı, tam tersine düşüş eylemleri yaşandığından söz edilirken, Avrupalı yatırımcıların ise bu dönemde piyasada kalmak ve girmek konusunda en ufak adımlar atmadıklarından söz edilmekte.

Avrupa Birliği üyesi ülkelerde yaşayan yatırımcıların Bitcoin’e zaten sıcak bakmadıkları, en değerli yatırım aracı olarak değeri hiç kaybolmayan Euro’ya yatırım yaptıklarından söz ediliyor.

9.400 dolara kadar yaşanan düşüşün ardından neler olacağı merak konusu iken, önemli seviyelerin bahsedildiği yazıya aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

İlgili Haber
Bitcoin Fiyat Analizi - BTC İçin Yönü Belirleyecek Kritik Seviyeler Neler?
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu