blank
Bitcoin

Bitcoin Fiyatı 9.500 Dolardan Alıcı Arıyor

Bitcoin fiyatının gün içerisinde kendisine bu dakikalarda 9.500 dolardan alıcı aradığı ve fiyatın giderek düştüğü belirtildi.

Kripto para birimi piyasasında son dönemde yaşananlar yatırımcıların aklında soru işaretlerine sebep oluyor. Birçok kripto para yatırımcısı aklında olan soru işaretlerine yanıt ararken, bazıları ise piyasa fiyatının ne kadar 10.000 dolar seviyesine yükselebilecek olduğunu merakla bekliyor.

Bitcoin’in fiyatında yaşanan son düşüşlerin neden dolayı bir türlü sona ermediği konusunda bazı soru işaretleri mevcut iken, bazı yatırımcılar fiyatların daha da düşebilecek olduğu görüşündeler.

Bitcoin’i yükseltecek olan en önemli etkenlerden bir tanesi olarak piyasa hacmi ve piyasa fiyatının düşmesi görülürken, bunun sebebi olarak ise balinaların piyasada yükselişleri engellemesi bir sebep olarak gösteriliyor.

Bitcoin fiyatının yakın zamanda yeniden 11.000 dolara kadar yükselebilecek olduğu iddiaları da son dönemde oldukça fazla gündeme geliyor olsa da halving etkisi ile nisan ve mayıs aylarında kar satışları sebebiyle düşüşler olabileceğini daha önce de ifade etmiştik.

Bu süreçte dikkatli olmalı ve direnç destek noktalarına göre hareket etmek oldukça önemli.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu