Kripto HaberleriBitcoinBitcoin Fiyatı 9.550 Dolara Düştü

Bitcoin Fiyatı 9.550 Dolara Düştü

Takip et

Kripto para birimi Bitcoin’de fiyat beklenmedik bir şekilde düştü. Bitcoin önce 9.700 dolarlı fiyat seviyelerine, sonra 9.600 dolarlı fiyat seviyelerine düşerken, şimdi ise 9.500 dolar seviyesine kadar düşüş eğilimi göstermiş oldu. Bitcoin’in kısa süre içerisinde değer kaybedip kaybetmeyecek olduğu merak konusu iken, yatırımcılar bu fiyat seviyesinden sonra daha büyük düşüşler yaşanabilecek olduğunu tahmin ediyor.

Bitcoin’de fiyatın yükselmesinin arkasında olan balinaların bu dönemde düşüş için satışlar yaptığı, mevcut satışların bir süre daha devam edeceği tahmin ediliyor.

Güncel piyasa hacmi 300 milyar dolar seviyelerinde ilerleyen kripto para piyasası genel toplam hacmine oranla piyasa fiyatlarında yaşanan düşüş yatırımcıları son derece fazla tedirgin etti. Yatırımcıların bir bölümü satış, bir bölümü ise beklemeyi tercih ediyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları