Kripto HaberleriBitcoinBitcoin Fiyatı 9.800 Dolara Çıktı!

Bitcoin Fiyatı 9.800 Dolara Çıktı!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin fiyatında yeni bir yükseliş var. Kripto para yatırımcılarının birkaç gündür merakla beklediği 10.000 dolar seviyesine Bitcoin ilk defa böylesine yakınlaştı. Bitcoin fiyatının 9.000 dolara tekrar gerilemesi ile piyasada yatırımcılar neler olacağını merak etmiş, dün yayınladığımız Bitcoin analizi içeriğimizde 9.550 dolar seviyesinden sonra 9.800 dolar seviyesinin çok önemli olduğunu açıklamıştık. Yatırımcılar bu kadar kısa süre içerisinde böyle bir yükseliş beklemiyor olsa da bu yükseliş bazı kripto para analistleri tarafından bekleniyordu.

Bitcoin bugün tekrar yükseliş eğilimi göstermeye başlarken, yatırımcıların bir anda 300 dolar seviyesinden fazla artışla beraber ortalama gün içerisinde 450 dolarlık bir Bitcoin fiyatı artışı oldu. Bitcoin fiyatındaki bu artışın arkasında Bitcoin balinasının olduğu bilinirken, yatırımcılarında son zamanlarda Libra ile ilgili çıkan haberler sonucunda Bitcoin satın alımlarının artmaya devam etmesinin büyük faydalarının olduğu tahmin ediliyor. Bazı kripto para yatırımcıları bugün kar satışlarından endişe etse de büyük oranda Bitcoin fiyatında artış devam edecek gibi duruyor.

  • Bitcoin fiyatının 10.000 dolara ulaşmasına 200 dolardan daha az bir seviye kaldı ve bu yakında gerçek olabilir. 2019 rekoru 9.800 dolar seviyesi.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları