blank
Bitcoin

Bitcoin Fiyatı 9.800 Dolara Yükseldi, 10.000 Dolar Bugün Görülecek Mi?

Bitcoin fiyatında yeniden yükseliş devam ederken, yatırımcılar bugün gün sonuna kadar 10.000 doları görebilir.

Bitcoin’de bugün gün içerisinde fiyat skalası yükselmeye devam ediyor. Yatırımcıların beklemediği kadar iyi bir dönemden geçen Bitcoin fiyatı, son dönemde değer kazanmaya devam ediyor olsa da yatırımcıların asıl beklentilerinden birisi olan 10.000 dolar beklentisinin bugün görülüp görülmeyecek olduğu hakkında soru işaretleri mevcut. 10.000 dolar beklentisi uzunca bir süreden beri yatırımcıların aklında soru işaretlerine sebep olurken, bazı kripto para yatırımcıları fiyatın 10.000 doları göremeyebileceğini düşünüyordu.

blank

Bitcoin’in artık 10.000 doları kısa süre içerisinde göreceğine olan inanç oldukça artarken, bugün gün sonuna kadar bile sadece 200 dolar değer kazanarak (TSI 17.06’da fiyat ortalama 9.750 dolar) 10.000 doları görmesi beklenebilir.

Bitcoin’i yükseltecek en önemli sebeplerden bir tanesi olan yatırımcıların piyasaya güveni de bu dönemde oldukça fazla yükselmiş gibi.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu