Bitcoin

Bitcoin Fiyatı 8.500 Dolarda Sabitlendi Mi? – Fiyat Ne Kadar Artacak?

Bitcoin fiyatı 8.500 dolar seviyesinde sabitlendi.

Bitcoin son 1 saat içerisinde 8.500 dolar seviyesinde sabitlendi. Kısa süreler içerisinde değer kaybeden ve değer kazanan Bitcoin’in bu dönemde çok tercih edilen bir kripto para birimi olsa da bazı yatırımcılar tarafından fiyat düşüşüne bağlı sebepler dolayısı ile tercih edilmediği de olabiliyor. Bitcoin piyasasında yaşanan gelişmelerin neler olduğu hakkında yatırımcılarında kesin bir görüşü ve beklentisi aslında yok. Yatırımcılar 8.000 dolar ve 8.500 doların hiçbir farkı olmadığını desteklerken, bir tarafta ise önce 10.000 dolar sonra ise 12.000 dolar seviyesinin önemli olduğunu ifade ediyorlar.

Bitcoin 10.000 dolar öncesinde 1.500 dolar eksik bir fiyat durumu olsa da 1.500 doları bir günde kazanması mümkün olabilecek olduğu için yatırımcıların bu dönemde 10.000 dolar fiyat beklentilerinde de belirgin bir artış mevcut. 8.600 dolardan 100 dolar kayıp olsa da yatırımcılar fiyatın yükselebilecek olduğunu düşünüyor ve hala bu fiyat beklentilerinin olduğunu, Bitcoin analistlerinin de önerilerini dikkate almaya devam ediyorlar.

Bugün hemen 8.500 dolar civarı bir fiyatla Bitcoin satın almak mümkün, ancak bu fiyat seviyesinden yatırım yapmanın ne kadar doğru ve ne kadar kazanç getirebileceği konusu üzerinde biraz düşünmek gerekiyor. Bitcoin fiyatının 20.000 dolar seviyesine yükseldiği ve düştüğü günler hatırlanacak olursa 20.000 dolar seviyesine nasıl hızla bir yükseliş olduysa, arkasından hızla bir düşüş olduğu hatırlanarak dikkatli bir yatırım yapılmalı.

Bitcoin almanın doğru zamanı mı?

10.000 dolar öncesi yapılacak her Bitcoin yatırımı doğru bir yatırım aracı olmayabilir. Bitcoin satın alacak olanların dikkatli olması ve bir süre boyunca fiyat artışlarını takip ederek hareket etmesi daha iyi bir karar olacaktır.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu