fbpx
Bitcoin

Bitcoin Fiyatı Düşmeye Başladı

Bitcoin fiyatı düşüyor.

Bitcoin fiyatında başlayan yeni düşüş, piyasada tüm kripto paraların değer kaybetmesi ile sonuçlandı. Bitcoin, bir süredir değer kazanıyor ve bir süredir piyasa hacminin artmasına bağlı yatırımlar artmış ve piyasadaki bir süredir yatırım yapmaktan endişe eden yatırımcılar geri dönmeye hazırlanmışlardı. Tekrar %0.30’dan fazla değer kaybının top 10 kripto parada olması ise yatırım yapmaya hazırlanan yatırımcıları etkiledi ve bu yatırımcılar, panik havasının azalması ve 4.000 dolar Bitcoin direncinin geçilmesini beklerken, bu durumun yaşanmasının daha büyük korku ve paniğe sebep olduğunu düşünmeye başladı.

4.000 dolar direncine kadar yatırım riskli

Analistler, 4.000 dolar direncinin geçilmesine kadar geçecek olan sürede kripto para ve Bitcoin yatırımı yapmanın bazı riskleri olduğunu düşünüyor. Bitcoin 4.000 dolar direncini geçmediği sürece kripto para sektöründe ciddi yatırımcı kaybının yaşanması ve piyasadaki kaybın sürekli olarak daha fazla artması mümkün. Yatırımcılar, kripto para piyasalarında 4.000 dolar direncinin geçilmesinden sonra yatırım yapabileceklerini düşünmekteler.

BTC‘nin fiyat değerinin zaman içerisinde 3.650 dolardan 4.000 dolara kadar yükselmesi ve 4.000 dolar direncini geçmesi piyasanın büyük yatırımcılarına bağlı olarak hemen veya geç olabilir.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı