Bitcoin

Bitcoin Fiyatı Endişesi Ethereum Hard Forku Nedeniyle Artabilir

Bitcoin fiyatının Ethereum hard forku nedeniyle düşmesi gündemde.

Bitcoin fiyatının Ethereum hard forku nedeniyle düşmesinin mümkün olduğunu düşünen Bitcoin sahibi insan sayısı arttı. Bitcoin sahipleri bu ay sonunda yapılması beklenen Ethereum hard forkunun piyasada etkilerinin kötü olacak olduğunu ve piyasanın kendisini uzun süre toparlamasının mümkün olamayabilecek olduğunu düşünürken, bazı yatırımcılar ise kripto para fiyatlarının yükselmesinin kısa sürede mümkün olmadığını ve Bitcoin fiyatının ay sonunda yapılacak hard fork nedeniyle yapılacak olan panik satışlardan 3.300 dolar destek seviyesini kaybedebilecek olduğunu düşünüyor.

Bitcoin Cash hard forkunu örnek olarak gösteren ve Bitcoin Cash hard forkundan bugüne kadar geçen sürede yaşananların ortada olduğunu belirten Bitcoin sahipleri, kripto para piyasasında yaşanacak olan değişimin ne kadar sürede olacağını ise merak ediyor.

Bitcoin fiyatı düşecek mi?

Bitcoin fiyatının düşmesi kripto para analistleri tarafından beklenen bir düşüş değil. Bitcoin sahipleri, kripto para birimlerinin fiyatının Ethereum hard forku nedeniyle düşecek olduğunu düşünürken, analistler ise kripto para birimlerinin fiyatının kısa süre içerisinde çok büyük düşüş yaşamasının mümkün olmadığını ve 3.300 dolar destek seviyesinin altına düşmesini beklemediklerini açıkladı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu