fbpx
Bitcoin

“Bitcoin fiyatı ETF kabulü ile patlayacak”

CNBC sunucu ve kripto para analisti olan Ran Neuner, kripto para piyasaları ile ilgili açıklamalarda bulundu. Twitter üzerinden yaptığı bir açıklamada Bitcoin fiyatının patlamaya hazır olduğunu ifade etti.

Bu iddiasına ne denli güvendiği anlatmak için ise “Yakınlarıma bir miktar Bitcoin aldım.” ifadelerini kullandı. Bitcoin’deki hızlı yükselişin ABD Menkul Kıymetler ve Borsalar Komisyonu’nun (SEC) Bitcoin ETF kararları ile bağlantılı olduğunu ifade eden Neuner, olası bir kabul edilme durumunda fiyatın rekora koşacağına değindi.

İlgili Haber  SEC reddedilen Bitcoin ETF kararları ile ilgili yeni tarih belirledi

Geçtiğimiz yılın sonundaki rekor artışın BTC vadeli işlemler sözleşmesinin aktif olması ile beraber olduğuna değinen Neuner, Bitcoin ETF onaylarının bu vadeli işlem sözleşmelerinden daha büyük bir olay olduğunu ifade etti.

“Bu olayda bile 6.500 den 20.000 dolar seviyesine kadar hızla yükselen Bitcoin, olası bir Bitcoin ETF’sinde yeni rekor kıracaktır.” ifadelerini kullandı.

Bunun yanı sıra birçok kişi Bitcoin ETF‘sinin kabul edilmesi durumunda Bitcoin’in dünyada daha çok kişi tarafından tanınacağını ve buna bağlı olarak fiyatında ciddi yükselişler olacağını düşünüyor. Fakat genel görüş bu sene içerisinde herhangi bir Bitcoin ETF başvurusunun kabul edilmeyeceği yönünde.

Bitcoin ETF başvuruları ile ilgili son gelişmeleri https://www.bitcoinsistemi.com/etiket/bitcoin-etf adresinden öğrenebilirsiniz.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Etiketler

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı