BitcoinLibra

Bitcoin Fiyatı Libra İle Artabilir

Libra ve Bitcoin.

Nexo

Bitcoin fiyatının Libra sayesinde daha fazla insanı kripto paralar ile tanıştırmış olacağı ve daha fazla sayıda insan tarafından kripto para birimi yatırımı yapılacak olduğu için kripto para fiyatlarının artışında Libra’nın pazarda büyük bir ‘artış ve ilgi’ yaratabilecek olduğu tahmin ediliyor.

Mike Novagratz, kripto para birimi Libra ile beraber Bitcoin fiyatının artacak olduğunu ve değerinin daha fazla olacağını iddia ederken, beraberindeki birçok kripto para analisti bu konuda Libra’nın kripto paralara olan bakış açısında değişime neden olacağını ve fiyatların daha iyi oranlarda artışa sürüklenmesinin her an 2020 yılından sonra gerçek olabileceğini düşünüyor.

Bitcoin fiyatını yükseltecek olan gelişmelerden bir tanesi olarak kripto para biriminin Libra sebebi ile fiyatının o dönemde artışı ile yeni yatırımcı kimseleri pazara çekmesi ile ilgili. Bitcoin fiyatındaki artışlar eğer bu dönemde Libra ile birlikte daha fazla artar ise Libra’nın 2020 yılında insanlara neler sunacak olduğunu bugünden bile tahmin etmenin mümkün olabileceği bir atmosfer ortaya çıkma potansiyeli var. Bu da yatırımcılara göre belki fiyatlar konusunda olumsuz düşünenleri olumlu hale getirebilir.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı