BitcoinLibra

Bitcoin Fiyatı Libra İle Artabilir

Libra ve Bitcoin.

Bitcoin fiyatının Libra sayesinde daha fazla insanı kripto paralar ile tanıştırmış olacağı ve daha fazla sayıda insan tarafından kripto para birimi yatırımı yapılacak olduğu için kripto para fiyatlarının artışında Libra’nın pazarda büyük bir ‘artış ve ilgi’ yaratabilecek olduğu tahmin ediliyor.

Mike Novagratz, kripto para birimi Libra ile beraber Bitcoin fiyatının artacak olduğunu ve değerinin daha fazla olacağını iddia ederken, beraberindeki birçok kripto para analisti bu konuda Libra’nın kripto paralara olan bakış açısında değişime neden olacağını ve fiyatların daha iyi oranlarda artışa sürüklenmesinin her an 2020 yılından sonra gerçek olabileceğini düşünüyor.

Bitcoin fiyatını yükseltecek olan gelişmelerden bir tanesi olarak kripto para biriminin Libra sebebi ile fiyatının o dönemde artışı ile yeni yatırımcı kimseleri pazara çekmesi ile ilgili. Bitcoin fiyatındaki artışlar eğer bu dönemde Libra ile birlikte daha fazla artar ise Libra’nın 2020 yılında insanlara neler sunacak olduğunu bugünden bile tahmin etmenin mümkün olabileceği bir atmosfer ortaya çıkma potansiyeli var. Bu da yatırımcılara göre belki fiyatlar konusunda olumsuz düşünenleri olumlu hale getirebilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu